Lider w produkcji
podeszew obuwniczych TR PU TPU

Rozwijaj się z nami

Jesteśmy przekonani, że praca, którą się lubi, to taka, do której chętnie przychodzisz, w której dobrze się czujesz, i która przynosi Ci radość i satysfakcję. Rekrutujemy przez cały rok, w zależności od potrzeb.

Krok I PRZESŁANIE APLIKACJI

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą  w MSU S.A. prześlij do nas swą aplikację, składającą się z CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@msu.com.pl W wypadku, gdy aplikacja składana jest w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, należy w tytule wiadomości zawrzeć stanowisko, na które Państwo aplikują.

Krok II SELEKCJA APLIKACJI

Dokumenty aplikacyjne kandydata weryfikowane są pod kątem zdobytego doświadczenia zawodowego oraz posiadanych kompetencji i umiejętności. Spośród aplikacji, które odpowiadają profilowi stanowiska wybierani są najlepsi kandydaci na rozmowę kwalifikacyjną. 

Krok III ROZMOWA REKRUTACYJNA

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Proces rekrutacyjny na stanowiska produkcyjne jest jednoetapowy, a na stanowiska specjalistyczne dwu lub trzyetapowy. Spodziewaj się wymagającej, ale przyjaznej rekrutacji! Otrzymane aplikacje są analizowane pod kątem wymagań określonych w ofercie pracy. Na spotkaniu rekrutacyjnym uczestniczy specjalista zajmujący się rekrutacją oraz przyszły przełożony.

Krok IV WYNIKI ROZMOWY REKRUTACYJNEJ

Po zakończonej rekrutacji wszyscy uczestnicy rozmów otrzymują informację zwrotną na temat ostatecznych wyników i podjętej decyzji w ciągu 2 tygodni po przeprowadzonej rozmowie.

Każdemu nowemu Pracownikowi zapewniamy w pierwszych dniach pracy rzetelny program wdrożeniowy i opiekuna, który bezboleśnie przeprowadzi go przez stresujący okres pierwszych tygodni w nowej Firmie.

Twoja wiedza i doświadczenie są ważne, ale to nie wszystko. Od osób, które chcą do nas dołączyć, oczekujemy postaw zgodnych z naszymi wartościami. Jeżeli utożsamiasz się z naszymi wartościami - aplikuj do MSU S.A.!

Przygotowując się do spotkania:

  • przeanalizuj uważnie nasze ogłoszenie, zastanów się które informacje z Twojego życiorysu potwierdzają posiadanie przez Ciebie wymagane przez nas kwalifikacje i umiejętności;
  • zdobądź dodatkowe informacje o firmie;
  • zastanów się, jakie pytania, chcesz zadań przyszłemu pracodawcy;
  • upewnij się, że znasz dokładny adres, termin spotkania oraz nazwisko osoby, z którą masz się spotkać.

Aktualne oferty pracy są publikowane na stronie internetowej www.msu.com.pl, www.pracuj.pl, www.tvsm.pl oraz na innych portalach rekrutacyjnych.

Akademia Talentów MSU S.A.

Z myślą o stałym rozwoju Pracowników Firma MSU S.A. stworzyło autorski program Akademia Talentów MSU S.A.

Daje on każdemu Pracownikowi możliwości rozwoju w ujęciu zawodowym, jak i osobistym.

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni pracy odgrywają olbrzymią rolę w motywowaniu nowych Pracowników i stanowią podstawę budowania owocnych relacji nowo zatrudnianej osoby z jej przełożonym i całym zespołem.

Akademia Talentów MSU S.A.  to program wstępnych szkoleń, który ułatwia nowym Pracownikom szybkie zrozumienie i realizację wyznaczanych im celów. 

Dzięki niej nowy Pracownik:

  • poznaje charakterystykę i historię Firmy (kulturę organizacyjną i wartości);
  • zapoznaje się z polityką personalną dotyczącą możliwości rozwoju Pracowników;
  • rozwija nowe umiejętności w trakcie wykonywania codziennych zadań;
  • ma możliwość zmiany stanowiska pomiędzy różnymi specjalizacjami / funkcjami istniejącymi w  Firmie w ramach rekrutacji wewnętrznej;
  • odbywa szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, spotkania rozwojowe (burze mózgów, wspólne rozwiązywanie problemów), szkolenia wzmacniające kompetencje miękkie, skupiające się na osobistym rozwoju w kierunku, który dla każdego z nas jest najistotniejszy;
  • może otrzymać dofinansowanie na naukę, które pozwala mu skorzystać z bogatej oferty szkoleń bądź studiów kierunkowych związanych z wykonywaną przez niego pracą.